İzlediğiniz Filmlere Lütfen Yorum Yapmayı Unutmayın. SMG Player VPN ile çalışmaktadır iyi seyirler
The New Legends of Monkey Kategorisi
Tüm Dizi Sever Takipcilerini fazlasıyla merakta bırakacak olan yabancı dizi izle The New Legends of Monkey İlk Sezonu başladı. Sezonun ilk bölümü fantastik yolcuğuna kapılarını açıyor. Dünyayı tamamen kötülüklerden kurtarmaya çalışan kahraman, korkusuz cesur bir kızın ormanda yeni arkadaşlarıyla olan macerası dizi severlerin beğenisini kazandı. Yedi Kutsal Tomarı arayışında olan cesur kızımız dünyada yaşanan kötülükleri iyiliğe çevirmek için elinden geleni yapmaya başlar. İlk olarak zamanda yolculuk gibi hissettiren orman ve insan arasındaki ilişkiler daha sonrasında Maymun Kral adlı tanrıyı özgürlüğe kavuşturmasıdır.
720P
The New Legends of Monkey 1. Sezon
The New Legends of Monkey 1. Sezon
The New Legends of Monkey 1. Sezon çıktı. Yedi Kutsal Tomarı aramak üzere yola çıkan ve Dünyayı kötülükten kurtarmak istiyen bir cesur kızın uzun zamanlar önce donumuş şekilde taş gibi kalan May...
  •   Tür : The New Legends of Monkey
  •   İzlenme: 1947
  •   0
      0
  •   Vizyon : 2018
  •   Süre : 25 Dk.
IMDb6.1
Altyazı
  KATEGORİLER
  Türk Dizileri
  SON YAPILAN YORUMLAR
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 haftalık VİP üyelik hizmeti sunulmaktadır. Durmayın , sizde VİP üyelik yarışına katılın...