İzlediğiniz Filmlere Lütfen Yorum Yapmayı Unutmayın. SMG Player VPN ile çalışmaktadır iyi seyirler
The Good Doctor Kategorisi
Toplum içinde hareket etme bir insanın dış görünüşemi göre yargılanır ? . Dünyada en zor işlerden biri insanlar ile iletişim kurmak. Basit gibi gözükür ancak kimisi beyaza, siyah der, bazıları siyaha siyah değer ve bu toplum içinde ayakta durmakta bir mesele aslında. Dizide bir karakterin insanlarla ilişki kuramamasına odaklı ve tedavi için neler yapılabilir bunun araştırması üzerine yoğunlaşıyor. Prestijli bir hastanenin pediatrik cerrahi bölümüne atanan otizm ve savant sendromlu genç bir doktor bu görev için hazır mıdır ? Hep beraber yabancı dizi The Good Doctor tüm bölümleri 720p hd dizi izleden seyredelim.
720P
The Good Doctor 1. Sezon
The Good Doctor 1. Sezon
The Good Doctor dizisi 1. Sezon ile ekranlarımıza geliyor. The Good Doctor dizisinde, genç yaşta doktor olmuş ve insanlarla ilişki kuramayan bir doktor analtmaktadır. İnsanları ilişki kuramayan bir kişi nasıl doktor olmuş merak kon...
  •   Tür : The Good Doctor
  •   İzlenme: 1977
  •   3
      1
  •   Vizyon : 2017
  •   Süre : 40 Dk.
IMDb8.4
Altyazı
  KATEGORİLER
  Türk Dizileri
  SON YAPILAN YORUMLAR
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 haftalık VİP üyelik hizmeti sunulmaktadır. Durmayın , sizde VİP üyelik yarışına katılın...