İzlediğiniz Filmlere Lütfen Yorum Yapmayı Unutmayın. SMG Player VPN ile çalışmaktadır iyi seyirler
The Crossing Kategorisi
2018 Yabancı dizimiz The Crossing full hd dizi izle karşınızda. Kendi ülkelerindeki savaştan kaçan bir grup mülteci Amerikan toprağına ayak basar ve sığınma talebinde bulunmak için yetkililerle görüşür. Savaştan kaçtıklarında başka ülkeyede sıçrayacaklarının farkında olmayan mülteçilerin son durağı ise 250 yıl sonraya dayanıyor. Amerikan kasabasında sığınmacı olarak yaşayan mültecilerin bazıları hayattan göç, bazıları ise Amerikan vatandaşı oldu. 250 Yıl sonra gerçekleşen yeni bir savaşta kayıp bir kız, savaşın bitmesine sebep olacak.
720P
The Crossing 1. Sezon
The Crossing 1. Sezon
The Crossing 1. Sezon çıktı. Savaşın ne kadar kötü ve zor olduğunu biliyorsunuz bu yüzden barış içinde yaşamayı alışmamız gerekmekteyiz. Savaşların sırasında ne kadar insanın zor durumda kaldığını ve neler yaş...
  •   Tür : The Crossing
  •   İzlenme: 1855
  •   0
      0
  •   Vizyon : 2018
  •   Süre : 45 Dk.
IMDb7.4
Altyazı
  KATEGORİLER
  Türk Dizileri
  SON YAPILAN YORUMLAR
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 haftalık VİP üyelik hizmeti sunulmaktadır. Durmayın , sizde VİP üyelik yarışına katılın...