Filmlere Yorum yapan ziyaretcilerimiz, Bizim Baştacımızdır. Sizlerden Rica Lütfen Yorum yapmayı unutmayın Seviliyorsunuz :)
Requiem Kategorisi
Yabancı dizimiz Requiem başladı. 2017 Yılında çıkan yeni dizi Requiem Tür: Fantastik, Gerilim Yönetmen Mahalia Balo, Senaryosu Blake Ayshfork ve Kris Mrksa tarafından yazıldı. Çekim yerleri Newport, Wales, Birleşik Krallık / İngiltere, Dizide yer alan müziğin adı ise Dominik Scherrer. Annesinin göz bebeği 23 yaşındaki yetenekli ve çalışkan Matilda, New York'ta düzenlenen bir konsere katılır. Konser de beklenmedik bir gelişme olur, Matilda annesinin intihar ettiği haberini öğrenir ve dünyası kararır. Tutunduğu dallarlardan biri koptu Matilda'ın geleceği ve hayatı bir karamsal içine sürüklendi. Annesinin ona bıraktığı en değerli eşyalarını saklamak için bodrum katına yönelir. Dolabın arkasında gazete küpürleri ile dolu bir kutu bulur ve içinde 1994'te küçük bir Galler köyünde yaşanan kayıp haberi sonrası annesi ile bağlantısı varmı diye sevgilisi ile haberin gerçeğini öğrenmek için yola çıkar.
720P
Requiem 1. Sezon
Requiem 1. Sezon
Requiem 1. Sezon sezon başladı. Dizi severlerin kaçırmayacağı Fantastik, Gerilim tür de yabancı dizi yeni bölümleriyle karşınıza çıkmaya devam ediyor. Geleceğe umut gözlerle bakan 23 yaşındaki genç...
 •   Tür : Requiem
 •   İzlenme: 537
 •   0
    0
 •   Vizyon : 2017
 •   Süre : 60 Dk.
IMDb6.2
Altyazı
  KATEGORİLER
  Türk Dizileri
  SON YAPILAN YORUMLAR
 • shit Avatar shit Gece Gelen - It Comes at Night izle 2017 Biri bebek dört beyaz ve biri rontgenci iki zenci ile çevrilmiş saçma sapan bir film işte. İzlemesen de olur.
 • anonymous Avatar anonymous Örümcek Adam Eve Dönüş 2 Yanlış Filme Gitmişsin bro :D
 • shit Avatar shit Marslı izle camiye git etrafta sıkma başlı veya çarşafli avratlar var . hacı sakallı herileri bekliyorlar
 • shit Avatar shit Marslı izle ve böylece musluman ülkesinde (erba erba) dörder dörder müslümanları öldüren ABD; kendi vatandaşını kurtarmak için neler yaptığını öğrenmiş olduk.
 • ısot başkan Avatar ısot başkan Re: Born Berbat bir altyazıydı kim yaptıysa izlemenizi tavsiye etmem bosuna 1.5 saatınızı harcamayın konuyla altyazının alakası yok google translateden cevırmısler baska bısey yok ızlemeyın boşuna
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 haftalık VİP üyelik hizmeti sunulmaktadır. Durmayın , sizde VİP üyelik yarışına katılın...