İzlediğiniz Filmlere Lütfen Yorum Yapmayı Unutmayın. SMG Player VPN ile çalışmaktadır iyi seyirler
Knightfall Kategorisi
Sezona güzel başladık yeni yabancı dizi 2017 Knightfall Türü: Aksiyon, Macera, Dram hikayeli olarak bölümleri çıkmaya başladı. Kaç yıldır çıkmasını beklediğiniz dizinin bölümlerini her hafta sizlere paylaşacağız. Knightfall dizi izle, dizinin türü aksiyon, macera ve savaş her yeni bölümünde farklı hikaye göreceğiz. Fikir Don Handfield, Richard Rayner tarafından çıktı yönetmen koltuğunda Douglas Mackinnon, David Petrarca, Metin Hüseyin oturuyor. Yönetmen ve senaristleri oyuncu listemisten daha detaylı inceleyebilirsiniz. İşte son çıkan yabancı dizimiz Knightfall keyifle seyretmeye başlayın.
720P
Knightfall 1. Sezon
Knightfall 1. Sezon
Dizinin Türü: Aksiyon, Macera, Dram senaryo kılıç kalkan üzerine de yoğunlaşabilir izleyip güzel fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Yabancı Dizi Knightfall 1. Sezon başladı hd kalite seyretmeye başlayın. Knigh...
  •   Tür : Knightfall
  •   İzlenme: 1067
  •   0
      0
  •   Vizyon : 2017
  •   Süre : 50 Dk.
IMDb6.4
Altyazı
  KATEGORİLER
  Türk Dizileri
  SON YAPILAN YORUMLAR
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 haftalık VİP üyelik hizmeti sunulmaktadır. Durmayın , sizde VİP üyelik yarışına katılın...