Editörün Önerisi
720P
Black Lightning 1. Sezon
Altyazı

Black Lightning 1. Sezon

  •  Süre: 60 Dk.
  •  Vizyon Tarihi: 2018
  •  Ülke: ABD
Black Lightning 1. Sezon başladı. Dizimizin Türü: Bilim-Kurgu, Aksiyon ve Maceradır. İlk kez izleyecek olanlar için gerçekten öneri dizi listemizde yer alıyor. Senaryo ve Yönetmen koltuğunda oturan Salim Akil, Bille Woodruff iki isim 2018 yılına damga vuracak bir diziyle karşımıza çıktı. Dizinin kurgusu bilim-kurgu ve aksiyona dayanıyor. Dünya genelinde Black Lightning 1. Sezonu izleyen kitlesi şimdiden artmaya başladı. İlk sezonun bölümleri 60 dk. dan oluşuyor. Her hafta yabancı dizi 2018 diziler izle de paylaşacağımız Black Lightning 1. Sezonun bölümlerini takip ederek keyifle izleyeceksiniz. Dizi izlemek demek keyif almak demek bu dizi de keyif yaşatmaya başladı şimdiden. Heyecanlandığınızı biliyoruz bu yılki çıkan 2018 yabancı dizileri alternatif izleme seçenekleriyle asla donmadan izlemeniz için elimizden geleni fazlasıyla yapmaya çabaladık. Black Lightning bölümlerinin orjinal ismiyle paylaşıp hangi türlere bağlı veya hikayenin özeti neye dayanıyor sizlere Black Lightning dizisi hakkında bilgi vereceğiz hazırsanız. 

Bir aile babasının herkesten gizlediği bir gerçek var "Elektriği kontrol etme...Kendisinden bile sakladığı bu gerçek bir süper kahraman değil ama ona benzer bir kişi olabilir mi ? Karakter aslında aile babası rolündedir ama arka planda çok farklı bir hayatı var. Jefferson Pierce (Cress Williams), karısından, kızından ve oğlundan sakladığı bu gerçek elber bir gün açığa çıkar ama ne zaman.. Özel bir okulun müdürü Jefferson Pierce, aynı zamanda çok iyi bir aile babasıdır. New Orleans'taki mahallesinde insanların rahatsız olabileceği tehlikeli olaylardan korumaktadır. Black Lightning dizisinin konusu ve detaylarına bu kısımdan her hafta ulaşabilirsiniz. Üyelerimiz; Black Lightning dizisinin bölümlerini kaçırdım tekrar izlemek istiyorum gibi yorumlar üzerine sekme kısmından her dizinin yeni bölümlerini anında ulaşabilir.

 1555İZLENME

 0FAVORİ

 6.6İMDB

Detay
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
  Benzer Filmler
720P
Black Lightning 1. Sezon
Black Lightning 1. Sezon
Black Lightning 1. Sezon başladı. Dizimizin Türü: Bilim-Kurgu, Aksiyon ve Maceradır. İlk kez izleyecek olanlar için gerçekten öneri dizi listemizde yer alıyor. Senaryo ve Yönetmen koltuğunda oturan Salim ...
  •   Tür : Black Lightning
  •   İzlenme: 1555
  •   1
      0
  •   Vizyon : 2018
  •   Süre : 60 Dk.
IMDb6.6
Altyazı
Reklamı Gizle[x]
princessbet