İzlediğiniz Filmlere Lütfen Yorum Yapmayı Unutmayın. SMG Player VPN ile çalışmaktadır iyi seyirler
9-1-1 Kategorisi
2018 Yabancı Dizi 9-1-1 (911) acil durumlarda çağrılan başkalarının hayatlarını kurtarmak için kendi hayatlarını tehlikeye sağlık görevlilerin yaşamlarını ele alıyor. Dizinin amacı sağlık görevlilerin nasıl bir hayatı olduğu ve zor şartlarda kendi hayatlarını bile tehlikeye atıp başkalarının hayatlarını kurtarmak görevlerinden bir tanesi. 9-1-1 izle dizisi, Emyy ve Academy Golden Globe ödüllü Angela Bassette'in başrollerini paylaşıyor. Sıradışı yaratıcı bir dizi umarım severek ve beğenerek kaçırmadan 9-1-1 Tüm Bölümlerini kesintsiz izleyebilirsiniz.
720P
9-1-1 1. Sezon
9-1-1 1. Sezon
9-1-1 TV Dizisinin Türü Dram, 43 dakikadan oluşan bölümlerini kaçırmayın. Acil servislerin günümüzde çok zor ve yorucu bir iş olduğunu biliyoruz. 9-1-1 de bu zorulukları ve yorgunlukarlı an...
  •   Tür : 9-1-1
  •   İzlenme: 1328
  •   1
      1
  •   Vizyon : 2018
  •   Süre : 43 Dk.
IMDb7.3
Altyazı
  KATEGORİLER
  Türk Dizileri
  SON YAPILAN YORUMLAR
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 haftalık VİP üyelik hizmeti sunulmaktadır. Durmayın , sizde VİP üyelik yarışına katılın...